| GeooFenomenala a întrebat:

Am si eu o intrebare :* cand se ia vacanta de Paste? adica saptamana viitoare este Saptamana Altfel, apoi avem o saptamana de vacanta, iar apoi? se ia de 1 mai si tine pana pe 6? thinking :* funda :p

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Vacanta de primavara 6-13 aprilie iar de Paste vor fi doua zile libere in 5 si 6 mai

| GeooFenomenala explică (pentru mona):

Pei parca erau de pe 1 pe 5 mai laughing eu asa stiu dar am mai vazu pe cineva care zicea ceva cu 13 mai ce mai e si aia? laughing

| GeooFenomenala explică (pentru mona):

Ok mersi :p

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

1-6 aprilie-saptamana atfel
6-13 aprilie vacanta de primavara
1-6 mai liber de Paste.

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Da.este exact cum ai spus big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci pe data de 1-6 aprilie este "Școala altfel", iar după asta avem o săptămână liberă [Vacanţa de Paşte] şi după se reiau cursurile. happy Sper că ți-am făst de ajutor.Pa-Pa.

| 1aprilie a răspuns:

Da cea de Paste de pe 1-6 mai.

| Alina9999 a răspuns:

Saptamna de vacanta tine 3 sau 2 saptamani.