| RenataAlesya a întrebat:

Funda si voturi! Ce sa fac ca sa slabesc(vreau sa dau din burtica jos)? Vreau sa slabesc pana incepem scoala, credeti ca se poate? Trebuie sa tin diete? Am 13 ani 1, 50 si 45 kg. MASURILE:80-68-80. Nu este vorba de kg, numai ca am burtica si nu suportangry

Răspuns Câştigător
| AngelCrystals a răspuns:

Pai sa tii dieta nu ar fi bine (dar sa manci sanatos este recomandat) cel mai bine ar fi sa ai mesele regulate si sa nu te infometezi.Un al doilea lucru este ca trebuie sa faci exercitii fizice si sa nu stai toata ziua la calculator.

1 răspuns:
| Fluture14 a răspuns:

Ca sa dai burtica jos trebuie sa faci abdomene sau te poti duce la sala sa faci vibromasaj. big grin