| DiukOAlta a întrebat:

Funda.Va rog. Is de 3 zile cu un baiat si cand l-am intrebat daca ii place de siliconata de colegamea i-am zis sa imi zica in fata daca da sau nu si o zis ca da, iar apoi o dat sa o sarute pe colega mea, dar ea nu l-o sarutat, nu o vrut.Ma simt ca o carpa.Toti spun ca ma iubeste si ca o vrut sa isi bata joc de ea, dar eu cred ca si-a batut joc de mine. Voi ce credeti? Va rog mult, un sfat.Credeti-ma ca inima mea e facuta praf.Ca eu nu-l iubeam de 3 zile, de mai mult ca doar sta langa clasa mea si il vad tot timpul, fie ca vreau vie ca nusadbroken heart(

3 răspunsuri:
| BlackAngelOfFire a răspuns:

Iti spun eu care a fost faza si-a incercat norocul cu colega ta si nu ia mers si a revenit la tinewinking iti sugerez sa te detasezi emotional de el pentru ca esti un fel de a 5 roata la masina (de rezerva). Sper ca ti-am fost de ajutor!

| MonsterBunny a răspuns:

Depinde...urmareste-i in continuare comportamentul si daca se uita pe furis la colega ta sau ii trimite mesaje etc...atunci ar trebui sa te desparti de el inainte sa o faca el primul dar daca s-a intamplat doar o data si nu s-a mai repetat atunci nu trebuie sa-ti faci criji a vrut doar sa te sperie! Succes in continuare sa afli adevarul

| sucarimeedebarbaaat a răspuns:

E nesimntit, renunta la el. Daca asta e gluma, gandeste-te in 7 zile ce va face, se va da la alta fata tot din gluma?straight face