| TDGMeebu a întrebat:

Buna!

Ieri am avut reuniune cu scoala la discoteca. Fostul meu prieten imi spune de vreo 3 zile pe messenger ca "ma iubeste". O spune la misto pentru ca nu are de cine sa`si bata joc. La discoteca nu prea am stat pe langa el. La un moment dat, pe la sfarsit, mi-a venit sa ma duc la el. M`a tras si mi-a spus ceva in genul : ``De ce nu ma crezi ca te iubesc? Vrei sa-ti dovedesc? `` Si eu i-am spus da. mi-a zis ca nu poate ca e prea multa lume... chatterbox. Apoi am fost cu colegii la o pizza. A fost si el. Am fost la baie si s`a tinut dupa mine ca "vroia sa ma sarute". A vrut dar nu l`am lasat si a plecat suparat la masa. Atunci l`am luat si l`am sarutat pe gat unde stiu ca`i place. I`a revenit zambetul pe buze si a plecat fericit la masa. Cand am plecat am fost cu un taxi si am fost multi asa ca am stat inghesuiti. El a insistat sa ma tina in brate. Apoi a inceput sa se poarte cu mine da parca am fi fost impreuna. Cand a trebuit sa coboram, m`a tras si m`a sarutat. El a coborat mai incolo. Eu chiar nu stiam ce avea in cap. Prietena mea ne-a vazut si l-a intrebat pe messenger daca suntem impreuna. El a spus ca nu pentru ca a fost doar o "mostra". Acum nu stiu ce sa-i zic sa ma inteleaga cu ma simt si sa nu`si mai bata joc de mine. straight face

Puteti sa ma ajutati cumva, ce sa-i spun?

Mersi mult! :Xkiss

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa vorbesti cu el happy Spune-i ce ai pe sufletwinking Daca nu ai curaj sa vorbesti fata in fata cu el spune-i asta pe mess sau la telefonwinkingIntreba-l daca el are ganduri serioase cu tine sau nu happy
Vezi ce zice si daca el nu da nici un semn ca te place si daca zice ca ai fost doar o jucarie pentru el incearca sa il dai uitari si sa cauti alt baiatwinking
Papakisskisskiss

9 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Isi bate joc tongue...si e cam nasol, toti fac asa, am patit-o si eu ...nu esti primahee hee

| EUSIATIT a răspuns:

CIti ani zici ca ai?/? dupa cum povestesi nu ai mai mult de 15 ani. ESTi fff transpirata. vrei prieten[iubit si daca se poate si tot te a tinut in brate. faci ca gaina [fugi ca vreau]hai ca ma impiedic.Nu pot sa ti sp mai multe dar mai bine pune mina pe carte ca ia timp de baieti

| anad a răspuns:

Din cate am inteles eu, si tu ai vrea sa fii iar cu el, dar si el.Nu aveti incredere in seriozitatea si declaratiile celuilalt.Nu mai crede tot ce-ti spun prietenele ca nu intotdeauna sunt bine intentionate si poate el n-a vrut sa ii spuna adevarul, nefiind sigur de relatia voastra.

| Aia cu cap mare a răspuns:

Ii unu dinasta care o mai avut inca 100 inainte de tine, deci nu te lasa asa usorwinking ca stie el cum sa te abordeze deci.vezi ce faci!

| marie a răspuns:

Hey, poate el te iubeste, pune-l la incercare, pune-ti o prietena sa filtreze cu el, si in timpul acestei mci discutii sa intrebe de tine, cum reactoneaza o sa vedem, dar daca el te saruta si alte chestii eh cred ca te place, poftim id meu poate ai nevoie sa vb mai pe-ndelethe:melymello_catycat ceao si mult noroc!:*

| misiik a răspuns:

Sarutul pe gat inseamna tradare, in rest, depinde de tine cum gandesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca nu are rost sa-l mai bagi in seama.Nu merita nimic din partea ta.Lasa-l sa se simta ca un tampit.Mult succes.

| betybetybety a răspuns:

Ii zici ca nu esti virgina

| andreea_6293 a răspuns:

Poi.intri pe mess si il intrbi. ce a fost cu sarutul acela.
si discutati.doar sunteti oamnei nu animalehee hee