| Static a întrebat:

Funda + vot! Vreau sa imi fac breton in stil emo, adica in scari, intr-o parte, cazu meu partea stanga, dar! Am parul rar, si am vartej in partea dreapta, asa ca de cate ori am incercat sa imi mut bretonul in partea dreapta, o parte de par, cel de pe partea dreapta sta la locul, lui iar cel mutat, bretonul, nu se lipeste sau macar atinge-n intregime partea dreapta de pat, vreau sa spun ca mereu ramane dezgolita partea dreapta a fruntii, doar potriunea accea dintre breton si cealalta parte de par, de pe dreapta, asta cand imi mut bretonul in dreapta, dar daca vreau sa imi fac breton emo, va trebui sa-mi fac scarite si in partea dreapta, ce se va intampla apoi? Va sta "sculat" parul, cum as putea scapa de vartej? Help meh TPU! v. v

Răspuns Câştigător
| RyugaHideki a răspuns:

Hey ^.^
Oare daca iti faci intai bretonul drept, gen cum il avea lady gaga inainte, si il prinzi cu o clama in partea stanga, nu se va obisnui cu timpul? Cam asa este cu parul :d Trebuie tinut mult timp intr-o pozitie, iar atunci va ramane mai mult timp asa.
De vartej nu cred ca este posibil sa scapi deoarece asa este din scalp. Si nu poti sa iti indrepti scalpulhee hee