| YouMe a întrebat:

FUNDA! Vreau sa descrac niste muzica de pe net si nu prea stiu multe melodii, adica imi plac multe dar pe moment nu mi le amintesc...sugestii? ceva?

2 răspunsuri:
| Gumiix a răspuns:

Piese hip-hop de la Eminem, Lil Wayne, Dr Dre, Snoop Dogg etc.

Piese House de la Tiesto, Sander Van Doorn, Avicii, Swedish House Mafia etc.

Piese Rock de la Linkin Park, Evansecence, Hot Chilli Pepers etc.

Piese Dance si Pop de la LMFAO, Michael Jackson, Simplu. etc.

Mneah, sper ca ti-am reimprospatat memoria. happy

Funda?batting eyelashes

| YouMe explică (pentru Gumiix):

A little bit tonguetongue