| ady1o a întrebat:

FUNDA, vreau sa ma inscriu la scoala de soferi, dar n-am apucat sa imi schimb buletinul ( n-am facut inca 18 ani ), buletinul mai este valabil pana in mai...deci pot sa ma inscriu cu buletinul asta si sa il schimb pe parcurs?

Răspuns Câştigător
| SpawNBoddY a răspuns:

Da poti dai acum examenul dar permisul il iei cand implinesti 18 ani. Pana atunci nu poti sa il ei, dar trebuie sa ai minim 16 ani ca sa dai examenul. Nu stiu si la traseu daca tot pana in 18 ani poti sa il dai dar la sala sunt sigur 100%