| claudia5fabules a întrebat:

Are vreo legatura faptul ca ma inscriu acum la scoala de soferi si buletinul expira in ianuarie?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este nici o problema. De altfel iti poti preschimba de pe acum CI, se poate face aceasta cu 180 de zile inainte de expirare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ar nicio treaba, oricum iti vei schimba buletinul, lucru pe care il poti face si acum

| Deliiiia a răspuns:

Nu, nu este nicio problema. Condu cu grija!

| MariusF23 a răspuns:

Nu e nicio problema, dar in momentul in care dai examenele trebuie sa fie valid buletinul.

| AlinIntreaba2Raspund a răspuns:

Nu, nu are nimic. Doar la casatorie trebuie sa schimbi carnetul, dar altfel nu are nicio treaba. Sa te pregatesti ca lumea de examen, ca daca nu iei sala, nu ajungi la traseu. Eu am invatat de pe site-ul asta: http://www.odat.ro/teste-auto-pe-categorii/ Succes!