| Ayumha a întrebat:

! FUNDA! Vreau sa stiu daca sunt medium sau clarvazatoare. De multe ori visez seara lucrurile exact cum se intampla a doua zi, si de fiecare data cand trec pe langa o prsoana mai acra, mai rea, mi se face rau pe loc simtind ca imi,, fura** toata energia din corp. Si de obicei cand mamei mele ii este rau o ating pe mana sau oriunde si raul ii trece doar in cateva minute. Si cea mai infricosatoare chestie este aceea ca in fiecare noapte, in fiecare zi a vietii mele simt o prezenta invizibila, uneori este rea, alte ori este buna, care ma influenteaza. Si de exemplu ieri seara am visat-o pe coleaga mea cea mai rea ca striga la mine si am vazut-o cum era imbracata si imi9 cerea chitara. iar azi cand m-am intalnit cu ea arata ca in visul mea si mi-a cerut chitara, numai ca in visul meu imi scapa chitara pe jos, asa ca eu nu i-am dat-o stiind ce s-a intamplat in visul meu. Uneori chestiile acestea ma inspaimanta...

Răspuns Câştigător
| Ambassaderåd a răspuns:

Ai aura pozitiva asupra oamenilor. depinde in ce an, zi, ora, minut, si in ce zodie te-ai nascut te defineste special ca pe noi insine. De exemplu cand eram la scoala ma deveam pe mine stand langa geam si uitandu-ma la mine si apoi reveneam la normal. asta e numita gandire in oglinda. se reflecta imaginatia si puterea de a vedea inconstientul din tine. Uneori am si eu senzatia ca cineva e cu mine, dar acela poate fi o persona draga ce a murit si ai e dor de tine... si ar trebui sa mai dai de pomana, nu glumesc; si ce-a rea e asa vorba -.-, ce-a care ai inlocuit-o in viata in care ai sosit pe lume happy. sau cea care iti vrea raulwinking. citeste si tu Talismanulwinking te calmeazawinking si te fereste de rele.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atunci zi-mi si mie ce viitor o sa amwinking pa

| scumpete a răspuns:

Poate fi adevarath.

| Lucix a răspuns:

E ceva ciudat. Dar la partea cu "iti fura toata energia" poti fi o "buna" captatoare de energii negative in cazul tau si profa mea de romana are aceeasi problema i se face rau daca ne uitam la eahappy si o injuram in gand sau chestii de genu dar si cand zicem de binehappy. Eu zic sa te duci si la un preot sa vezi ce zice despre acea prezentawinking

| seraina a răspuns:

Esti un medium si eu sunt ma rog eu sunt incepatoare tu nu

| ClaraLove a răspuns:

Eu visez ceva iintr-o noapte si a doua zi visul meu se adevereste.Eu te cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragut happy, imi plac chestiile de genu', sper ca nu minti big grin apropo, bucura-te de ceea ce ti-a dat Dumnezeu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsul meu este afirmativ bucurate de aceasta calitate!

| BineeeMa a răspuns:

Este posibil. exista oameni cu astfel de calitati

| Auray a răspuns:

Buna! tot ce ti se intampla... da esti mai mult clarvazatoare ...si eu am patit la fel adica inca patesc de cand eram mic auzeam chestii dar acum le si vad
spune-mi daca ai unele din simptomele asta
1) deja vu foarte puternic
2) Tiuit in ureche (pur si simplu auzi un tiuit)
3)vise premonitoare?\vise in care iti vedeai corpul?(in acest caz nu este un vis spiritul tau a iesit nici eu nu sunt sigur cum dar eu stiu cand am patit asta ca am intrat in corpul meu si m-am trezit
4)fenomen paranormal inexplicabil?
5)vezi lumini\umbre cu coltul ochiului?
Si eu in momentul de fata am vazut o entitate in intuneric am crezut ca e in mintea mea dar noapte trecuta am visat ca eram intr-un loc intunecat in casa cuiva si era o entitate, o umbra, ceva intunecat cu silueta de om care ma hartuia m-am speriat asa tare ca m-am trezit tremurand si sa ti minte in cazuri d-astea niciodata sa nu te speri asa trebuie sa nu! pentru ca din asta se hraneaste entitatea trebuie sa spui : pleaca sau nu te vreau aici sau dispari din viata mea chesti de protejare si mai ales de protejare a aurei astept comentariu! :*

| Stoica_Dumitru_1996 a răspuns:

Salut vreau sa stiu de ce ceea ce visez mi se intampla in realitate sau simt ca un vis este real sau simt ca cineva ma urmareste tot timpul si peste tot si vad umbre de multe ori si cand simt ca un moment din vis se intampla ram blocat timp de cateva secunde si stiu ca parca acem moment il mai traisem.Am ajuns sa am un prieten imaginar care a devenit real pentru mine si am ajuns sa urasc dragostea si sa o dispretuiesc.Va rog ajutati-ma cu un raspuns.Cand m-am nascut am avut ochiul stang inchis timp de 3 zile si mi s-a deschis de sfantul dumitru fiindac eu m-am nascut pe 23 octombrie 1996 prima zi din scorpion. Daca stiti depre ce este vorba va rog sa imi explicati si mie.Dau funda.