| Balonaseplutitoare a întrebat:

Sunt medium sau clarvazatoare? De multe ori visez seara lucrurile exact cum se intampla a doua zi, si de fiecare data cand trec pe langa o prsoana mai acra, mai rea, mi se face rau pe loc simtind ca imi,, fura** toata energia din corp, iar daca ating o persoana pot simti intr-un fel trecutul lui simt daca a avut parte de bucurii etc Si de obicei cand mamei mele ii este rau o ating pe mana sau oriunde si raul ii trece doar in cateva minute.
FUNDA!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Foarte bine pentru tine dacă ştii cine e happy şi cine nu e. Dar nu am înţeles pentru ce dai funda promisă?