| PitiniaStefania a întrebat:

Hei pe 8 aprilie este ziua surorii mele si as vrea sa-i fac o surpriza dar am lipsa de inspiratie ma puteti ajuta cu cateva idei va rog? PS:sora mea face 16 ani

Răspuns Câştigător
| Pufosenia98 a răspuns:

O trusa de farduri + o gentuta, ceva idk. te va adora :*

4 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Cel mai bine o cunosti tu! Tu stii ce-i place si ce nu.Analizeaza si vei vedea ca vei sa iti raspunzi singura la intrebare. Dupa mine, cred ca i-ar ajunge si un "La multi ani!" spus din inima ta.

| Park1Suin a răspuns:

Pai daca face 16 ani cred ca cel mai frumos cadou ar fi sa-i organizezi o petrecere surpriza.Cumpara decoratiuni, dulciuri, invita-i prietenii, etc.
Fundita?

| PitiniaStefania explică:

Mersi pentru răspunsuri

Răspuns utilizator avertizat