| Laviiiiii a întrebat:

Fundaaaaaa. Cum adaug inca un grup la facebook. Adica la profi sa am sectiunea "prieteni" si mai jos "familie" si sa pot adauga din prietenii mei care ai am adugati la "prieteni" sa ai pot adauga la familie si sa scriu: sora, frate, unchi, etc Deci cine ma ajuta? Fundaaaa bineinteles

1 răspuns:
| Andradutzza a răspuns:

Deci. ca sa pui pe cineva la "familie " trebuie sa intri pe pagina ta de facebook. apoi la "Despre " sau "About " depinde in ce limba ti-e setat fb`ul si acolo mai jos trebuie sa scrie "familie " si intri acolo si scrii numele de pe fb a prietenilor si relatia "sora / frate " daca nu iti apare. atunci trebuie sa iti apara "stare civila si familie " si dai acolo si scrii numele si relatia. sper ca ai inteles. :*