| vampyre a întrebat:

Fundita! ce cadou sa ii fac prietenei mele cele mai bune de craciun? ceva simbolic asa, nu extrem de scump, si nici ieftin, ceva de care sa isi aduca aminte cu drag.Mentionez ca nu sunt in tara, si as vrea sa i fac un cadou cand vin si ma tot gandesc ce...astept unele pareri de la voi, multumesc

Răspuns Câştigător
| winchesters a răspuns:

Hmm.ai putea sa-i cumperi un lantisor[ceva de genu`" Best Friend"]. sau. ceva dragut. ce`i plc` ei. ceva semnificativ. Oricum ar aprecia orice de la tine[este "the best friend", banuiesc.deci]. Incearca sa comanzi.nu stiu sa faci o perna pe care sa fie imprimata o poza cu voi 2.ar fi foarte dragutz.Bafta>big grin

3 răspunsuri:
| AlexandraHristov a răspuns:

Poti sa il comanzi online si sa i-l trimiti prin posta/curier, sa fie o surpriza :) Uite doua siteuri ce ti le recomand: http://z8.ro/cadoulcom / http://z8.ro/cadourioriginale

| Andreea_2177 a răspuns:

Pai, uite ceva frumos de Craciun: Un glob cu cutiuta muzicala si scena in interior. Arata super! cauta pe www.cutiuta-muzicala.ro

| Dianka_4924 a răspuns:

Nici nu stiu, ai putea sa-i darui un colier cu numele eiwinkingNu numaidecit de aur)Sau sa cumperi o rama mare si in ea sa introducu poze cu voi in mai multe ipostaze(e interesant)Poate ceva de plus)))Sau pur si simplu i-i cumperi o pereke de blugi ori un maiou, s eva bucura de orice cadou al tau crede-mewinkingBafta)Sper ca ti-am fost de folos)Bye!