| Iubiţica95 a întrebat:

Fundita!
Help me TPU please, am duminika ziua celei mai bune prietene si vreau sa-i fac o farsa sfaturi va rog.Pentru cea mai buna fundita garantaaat!

3 răspunsuri:
| anitza2000 a răspuns:

Depinde de varsta...mrg,ar fi tare un tricou cu un mesaj care sigur ar faceo sa izbuzneasca in ras...sau cu un citat care o face sa rada sau doar un cuvant care sa ii aminteasca de ceva ce o sa adore mereuhappy

| Christinne8 a răspuns:

Arunca`i cu tort in fata.happy

| Iubiţica95 explică:

Are 16 in curind si nu vreau un lucru ci o farsa, care sa pateasca ceva si sa ridem cu totii impreuna cu ea, ei ii plac surprizele