| AnneKitten a întrebat:

Fundita! sall allz. imi puteti sugera vreun hobby pentru vacantabig grin acum in vacanta de paste stau toata ziua la televizor si calculator deaorece stau singura acasa deoarece parintii mei lucreaza.pana vom pleca la bunici sambata voi sta in casa si voi lenevi.va rog spuneti-mi ce sa fac cryingcrying.

Răspuns Câştigător
| Laurixu a răspuns:

Ai putea sa incepi sa pictezi cu ajutorul revistei "curs de pictura" sau sa te apuci de cantat, sau sa faci un ziarwinking laughing, sau sa dansezi pe anumite melodii e chiar distractivlove struck he he Baftaa:*:*

1 răspuns:
| chocolathe a răspuns:

Poti iesi sa te plimbi.pe afara cu prietenii.la alergat.intalneste-te cu prietenii tai si gasiti o solutie ce sa faceti...smug