| GabriellaGabbi a întrebat:

Fundiţţăă! Bună ce telefoane cu ecran tactil (touchscreen) îmi recomandaţi şi ştiţi că sunt foarte bune si au pretul rezonabil. Mersii

3 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Http://crackerpie.com/2012/11/03/nokia-lumia-920-2/
Nokia lumia 920 e cel mai bun :D din punctul meu de vedere pentru ca si eu am aceste telefon si drept sa-ti zic sunt multumita

!

http://www.nokia.com/us-en/phones/phone/lumia920/specifications/

| oPrajitura a răspuns:

Pe mine m-a impresionat noua gama Sony, are un pret acesibil si sunt foarte practice. Eu zic sa iti alegi un telefon care merge pe system Android. Cel mai bun! Uita-te la Sony Xperia Miro, e elegant si foarte bun. Nu fa greseala sa-ti iei Lg, chiar daca sunt mai ieftine, ecranul se blocheaza si merge mult mai greu ca la altele. Sper ca te-am ajutat!

| GabriellaGabbi explică (pentru oPrajitura):

Dar din pacate la Vodafone(eu am abonament de 4 numere de telefon la ei si nu pot renunta asa usor la el straight face ) nu are acest telefon. sad