| WedDye a întrebat:

Fuuunda! Maine este petrecerea de ziua mea si as vrea sa fac un play list... Cateva sugestii de melodii big grin?! kiss

Răspuns Câştigător
| yoyo14 a răspuns:

Salutare! Amna - Tell me why, Anya - Fool Me, Basshunter - All I Ever Wanted, Azuro feat. Elly - Ti amo, Connect-R - Nu-Ti Pierde Dragostea, Dj Andi feat. Stella - Happiness, Don Omar Ft Lucenzo - Danza Kuduro, No Mercy - Where Do You Go, Suave (Kiss Me) - Nayer featuring Mohombi & Pitbul, Tom boxer & morena feat. j warner - deep in love, Nicole Scherzinger Ft.50 Cent - Right There, Mohombi ft Nicole Scherzinger - Coconut Tree,Vunk - Pleaca, Keo feat Skizzo Skillz - Fac ce vreau. Sper sa iti placa, si iti urez La multi ani pentru maine si sa ai parte de tot ce iti doresti :* happy

| WedDye explică (pentru yoyo14):

Sunt supper tari melodiile si iti multumesc mult de tot... dar as mai avea o intrebare. dc nu imi merge funda in dreptu tau waiting adica nu imi apare

6 răspunsuri:
| wwe1 a răspuns:

Pune melodiile care iti plac tie nu cere parerile noastre!(poate unii asculta manele laughing} la muti ani pentru maine!

| WedDye explică (pentru wwe1):

Multumesc si e valabil ce am spus mai sus kiss!

| florydia a răspuns:

In primul rand la multi ani si pune muzica care sa iti placa tie nu alcuiva deoarece e ziua ta nu alu cutare.Ma intelegi? Sper ca te-am ajutat cumva.

| WedDye explică (pentru florydia):

Cu siguranta o sa pun numai ce imi place mie dar cam ramasesem in pana de ideilaughing... si multimesc mult! kiss