| anonim_4396 a întrebat:

Habar nu aveti ce suparat am fost aseara ca am jucat foarte prost la fotbal si tot m-a certat unu. Yo joc fotbal ca imi place si cand am timp dar nu pot sa joc sub presiune si nu stiu ce sa fac, mi-e frica ca peste o ora o sa ma cheme astia la fotbal si mi-e frica ca no sa joc bine iar si o fiu suparat pe mine toata ziua. Stiti un remediu sa joc mai bine eu asa joc destul de bine dar cateodata sunt varza varza...

3 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Stiu cum e si eu cand jucam cu prietenii jucam bine dar cand zbera antrenorul fugi acolo treci inapoi imi venea sa ii dau cu mingea in caplaughing)... dar cu timpul trecelaughing

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Nu-i nimic. Te perfectionezi tu. Lasa-i pe ceilalti si tu joaca binewinking Pentru ca sigur joci binewinking

| anutza13 a răspuns:

Fii sigur pe tinewinking! e cel mai important lucru...restul...se invata cu timpu...winking
succes:*