| aniriiiiii a întrebat:

Hai sa povestim! Cum v-a zis voua actualul vostru prieten sa fi`ti impreunalove struck, locul, data si cum s`a intamplatbig grin imi place sa aud povesti frumoase de dragostebig grin; x Incep prin a o spune`o p a mea

Noi eram ft buni prieteni ne ziceam chiar "fratele meu" si el mie "sorumea". pff ma bufneste rasul, dar cu timpul ne am apropiat.

Intr`o seara am iesit doar eu cu el[29 iulie 2010] stateam pe scara din fata casei melelove struck...ne uitam la >stele...8- si la un moment dat zice vrei sa fi prietena mea oficial? si eu i-am zis DA love struckam inceput sa tremur toata si m`a luat in brate a fost tare dragut:X

Răspuns Câştigător
| Alëxa_9778 a răspuns:

Asemanator a fost si la noihee hee. Dar noi ne-am cunoscut printr-o prietena comnua. De fapt era iubita lui, iar cand mi-a facut cunostinta cu el au mai stat vreo 2 zile impreuna si s-au despartit. La cateva zile a inceput sa-mi zica surioara. De la o gluma de-a noastra cu "tiuca" laughing, vorbeam de unii de la scoala cand ii auzi ca zic"m-am facut manga" sau chestii din astea, avand in vedere ca au 12 13 anilaughing infine. Glumeam pe seama lor si imi zicea" surioara mergem la o terasa, eu aduc tuica, tu aduci paharelelaughing". Vorbeam foarte des la telefon si pe mess. Intr-un final ne-am hotarat sa devenim iubiti pentru ca ne intelegeam foarte bine si nu puteam sa rezistam niciunul sa nu spunem "Te iubesc!" o paranteza Noi ne placeam de cand ne-a facut fata aceea cunostinta.love struck

Foarte frumoasa si povestea voastralove struck. Sa va iubiti mult!

2 răspunsuri:
| Theuta a răspuns:

El si cu prietenii lui stateau in fata blocului meu si eu si prietenele mele coborasem, mergeam sa luam cioco calda, eu muream dupa el si cred ca stia... siii au venit si aia dupa noi si eu si ady` ramasesem sa luam cioco pentru toata lumea. si el nu a zis nimic, face. "auzi theoo asteapta`ma aici 1 minut" si a venit pe la spate dupa, m`a luat in brate si ne-am pupaaaaat love struck

| MiRaSkA a răspuns:

Si la mine a fost super! Un baiat care il iubesc si acum tare mult :* a fost pe data de 29 august 2010 eu ma primblam si eram cu castile in urechi si el era cu rolele si a venit repede la mine ma speriat :d si atunci el m-a intrebat ce fac diseara si eam spsu ca stau acasa si a venit la mine si am esit in afara cu el si pe noi nea vazut un baiat din clasa 9 si a spsu la tot lumea ca eu ma intilnesc cu el si de atunci am vb mult :* dar ne-am certat din cauza lui o fata si nici acum nu vb unul cu altu ...frumos la inceput dar trist la sfirsit;(