| crazy14 a întrebat:

Hai salut! Am o intrebare desi e cam prosteasca. dupa parerea voastra,ce credeti, exista vampiri?laughing

13 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Pff, parerea mea, cred ca exista! :"> am citit recent un articol cum ca o turma intreaga de oi ar fi fost gasita secata de sange iar carnea lor neatinsa deloc:-?, la ce m-am gandit eu prima oara? Vampiri:)) Deci e cam ciudat, ar fi trebuit sa fie oameni nu? Ei bine, daca exista, nu cred ca sunt ca cei din filme, poate daca vom avea candva norocul sa dam de unul, vom ramane uimiti de ceea ce vom vedea:) In ultimul timp imaginea vampirilor s-a tot schimbat, asa ca de la vampirii infricosatori s-a ajuns la vampiri "sex-simbols" si care au prietenii cu oameni de rand. Asta trebuie sa ne dea de gandit nu?;))

Ps: Am si eu o poveste destul de ciudata pe pagina mea avand ca subiect vamprii:)) Dupa cum am precizat e ciudata :) Mi-ar placa daca mi-ai da o parere;;)

http://www.facebook.com/......media/set/

O zi buna!

| crazy14 explică (pentru ascovit):

Am citit si mi-a placut, abia astept sa pui continuarea, daca ai vrea te-as putea ajuta cu, cateva idei!

| ascovit a răspuns:

Ma bucur daca ti-a placut:-) momentat singurul lucru cu care ma poti ajuta sunt likeurile pentru continuarea sad nu pot pune doar pentru 5 persoane

| crazy14 explică (pentru ascovit):

OK.O sa incerc sa dau si prietenilor ca vreau sa vad cat mai repede continuarea!

| ascovit a răspuns (pentru crazy14):

Multumes mult!

| LalLyBoOmD a răspuns:

Hmm. laughing Poate exista, dar nu pe terra! laughing Nici extraterestri nu stim daca exista, deci, nici vampiri nu stim! Sansele sunt de 50% laughing! Funda?

| madalynutza_8886 a răspuns:

Eu cred ca nu exista happy

| Danutul22 a răspuns:

Nu stiu cum sa zic...vampiri sigur au existat si inca exista unu'.100 ^^ cum spunea cineva..atunci de ce ar exista numele!? Ah..cred ca exista un anumi Consiliu al lor..si imi mai vine in minte un fel de ''tratat de pace''intre vampiri si oameni..si Consiliul lor exista ca sa ii pedepseasca pe cei care incalca legea... poahlaughing ce imaginatie bogata am ^^

| crazy14 explică (pentru Danutul22):

Se vede...lasa ca ii bine sa ai imaginatie bogata!laughing

| crazy14 explică:

Eu cred ca exista..adica orice e posibil..pana la urma fiecare legenda are un sambure de adevar!

| Emilian601 a răspuns (pentru crazy14):

De ce nu ai asteptat sa zic si eu? de ce? mi-ai luat vorbele!
da, cred ca exista sau cel putin au existat, in primul rand de ce ar exista cuvantul "vampir" daca nu ar fi existat cineva caruia sa-i spui asa, este ca si cum ai zice ca exista cuvantul pentu un obiect insa acel obiect nu exista. catusi de putin adevar exista in orice, nu stiu daca exista (poate ca stiu sa se "ascunda" foarte bine) dar sunt sigur ca au existat. big grin

| crazy14 explică:

Eu cred ca inca exista undeva acolo..si sunt de acord cu tine nu iese fum pana cand nu faci foc.Probabil ca vom afla candva!

| katy95 a răspuns:

Dupa parerea mea au existat acum mii de ani dar in prezent nu mai exista