| PinkSugar a întrebat:

Hai TPU! ma puteti ajuta? ok m-am inregistrat pe facebook mobile prin sms-uri >>stiti cum >>>pui numarul de telefon si iti vine orce pe telefon fara >>>baniacum nu aici este >>problemacand imi trimite cineva un message pe facebook imi vine pe telefon messajul dar cand raspund nu pot sa raspund tot prin mesaj >>imi apare toate raspunsurile pe wall de ce? ce pot sa fac dau fundita si >>>>vot

1 răspuns:
| andra2000andra a răspuns:

Nu trebuia sa te inregistrezi si nu stiu cum sa te ajut dai funda?laughing