| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Haiiii romania! Buna! A cantat super romania la eurovision voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| ikram a răspuns:

Si mie mi-a placut. Mi-a placut melodia, interpretarea, tot. Nici nu ma asteptam altfel din partea Paulei, o cantareata foarte buna cu o voce foarte frumoasa.
Chiar au meritat locul pe care l-au luat la eurovision, dupa parerea mea au fost mai buni decat germania si decat turcia chiar.

4 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Meritam locul intai big grin

| Alina a răspuns:

Atata timp cat am luat locul trei cred ca am avut o presatatie foarte buna happy

| :X:X a răspuns:

Mie nu mi-a placut deloc

| Peto a răspuns:

Angelone3winking inseamna ca nu sti sa apreciezi adevaratul talent vocea Paulei chiar daca unora nu le place este una foarte buna!