| Jimmski a întrebat:

Ce parere aveti despre castigatoarea Eurovision 2010? A cantat bine?

Răspuns Câştigător
| Ana a răspuns:

Mie mi-a placut cum a cantat + melodia care chiar e frumoasa, a meritat.

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Era OK (live a fost foarte slaba, ii tremura vocea ingrazitor de tare), dar nu de locul 1! Paula cu Ovi erau mult mai buni!
Ca sa n-o mai lungesc, vreau sa postez urmatorul lucru (poate unii n-au stiut ca acum o pot si ajuta pe Paula, nu doar a o placea):;) :)

Haideti sa-i sustinem pe dragii nostri PAULA si OVI, care ne-au reprezentat cu succes tara la Eurovision si ne-au adus MEDALIA de bronz (pentru noi e de una de AUR)! Votati-i pentru "Eurovision’s Next Top Male Model" si "Eurovision’s Next Top Model"! :D Merita!

pe Ovi - aici:

http://wiwibloggs.com/......the-final/

pe Paula - aici:

http://wiwibloggs.com/2010/05/eurovisions-next-top-model -interviews-with-the-finalists/

sau aici:

http://wiwibloggs.com/2010/05/who-is-eurovisions-next-to p-model-vote-now-in-the-final/

Nu este nevoie sa va faceti un cont. E foarte simplu (5 sec. - 1 vot).
In partea de jos al paginii veti gasi lista cu tarile participante, bifati "Romania, Ovi/Paula Seling" si apoi dati clic pe "Vote"! Ovi si Paula chiar merita sprijinul nostru! Au urcat Romania pe podium, macar atat sa facem si noi pentru ei!
Datorita unui efort comun, noi (TPU) am reusit sa strangem peste 300 de voturi pentru Paula si cu ajutorul nostru ea a ajuns pe LOCUL 1!
Insa n-am stiut, ca exista un clasament si al barbatilor (abia acum am observat acest lucru). E cazul ca acum sa-l urcam in VARF si pe OVI! Fara EL (si Paula, bineinteles) n-ar fi ajuns Romania pe locul 3 la Eurovision, nu s-ar fi aflat pe buzele tuturor din lume, nu am fi fost la fel de mandri ca suntem romani! Haideti sa aparam imaginea tarei noastre!

Votati-i, MERITA!

| SweetCandy a răspuns:

E ok, insa nu cred ca merita locul 1, dupa parerea mea au fost melodii mult mai frumoase!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Înainte să ascult toate piesele, credeam că a noastră e cea mai penală. Ei bine, mă simt nevoit să recunosc că a Germaniei era chiar mai penală decât a noastră.
Totuşi, Eurovisionul este doar un show iar concursul este mai mult ipotetic întrucât atât voturile publicului cât şi cele ale juriului se dau pe criterii politice sau financiare.
Anul acesta mulţi au fugit de câştigarea concursului de frica de a nu avea bani să-l organizeze.
Dintre ţările participante şi care nu mai organizaseră în ultima vreme, doar Germania avea forţa financiară să organizeze un Eurovision de calitate în 2011, prin urmare, Germania a câştigat.
Salut!

| OanaG a răspuns:

Ma abtin

| Klara a răspuns:

A cantat ca cizma, cred ca si bunica-miu, veteran de razboi, canta mai bine decat aia.

N-ai vazut ca isi dadea duhul pe scena, saraca. crying Mai avea putin si intra in stop respirator. Fata de alte piese (Ucraina, Armenia, Azerbaijan) si fata de alte voci, Deutschland a fost una cu pamantul.
Moare Hitler, moare.

| iuli a răspuns:

Piesa era draguta insa interpreta canta ca o cizma. Daca era cineva mai talentat merita sa castige.

| anonul a răspuns:

Nu a cantat bine, in schimb a fost votata de tarile nordice, adica sa fim seriosi cu o piesa ca aia Germania nu merita primele 8, noi am fi meritat sa castigam, dar e bine ca nu am castigat deoarece tara castigatoare anul urmator va organiza EuroVisonul, iar noi ne-am fi facut de ras, da oricum locu trei e bun big grin

| ~p!$iii~ a răspuns:

E o pustoaica de 19 ani
Nu merita locul 1
Dar ca in fiecare an sa luat dupa "bogatia" tarii
Daca ieseam noi p locu 1 Romania nu avea unde sa tina Eurovizion'ul de anul viitorhappy

| NiceBaby a răspuns:

A cintat si ea cum a putut!
big grin
mie mi-a placut.
au fost si alte tsari bune
dar trebuia sa cistige germania pentru ca asa sa planuit!

| kqwjy a răspuns:

Hai.nu putem sa o indignam/umilim.
dar mie una nu mi-a placut deloc cum a cantat.
dar...asta ehappy!

| adyadyy a răspuns:

Sicer da a cantat bine chiar daca unu spun ca nu sau numai stiu eu ce... mie mi-a placut

| RoxanaCher a răspuns:

Mie una mi-a placut. Dar nu merita chiar locul 1.Au fost melodii si mai bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are ea o voce prea stralucita dar melodia este frumoasa. Mie mi-a placut. happy