| MyloveisJamaica a întrebat:

Hainele din second hand sunt originale? Ma refer la brandurile astea adidas, pepe jeans, marc'o polo si celelalte

Răspuns Câştigător
| Deni237 a răspuns:

Pai depinde, sunt care sunt originale, dar sunt care sunt fake. Spre exemplu, o matusa isi mai cumpara haine de la second si imi spune ca de multe ori gaseste haine mai de calitate decat cele cumparate din mall. Un loc mai sigur si tot ieftin de unde iti poti lua haine de firma sunt outlet-urile, acelea sunt magazine in care au fost aduse haine care nu au mai reusit sa fie vandute si au ramas in plus, sau care au un mic defect thinking

1 răspuns:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, depinde nu toate sunt originale sunt multe fake-uri. Mai bine strangi bani si iti cumperi un lucru original si stii ca-i al tau