| anonim_4396 a întrebat:

E o diferenta intre hainele sechand -hand si hainele din mall alea originale? adica calitatea ma refer

7 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Da! Unele sunt purtate si altele nu.winking

| cristi202 a răspuns:

Depinde de cit de... originale sunt cele din Mall. Odata mi-am luat blugi "originali" din Mall, si dupa prima spalare au aratat graznic. Mi-am luat si de la second-hand, si crede-ma ca m-au tinut ani buni. De regula, la second-hand, daca stii ce sa alegi, te poti alege cu lucruri foarte bune, doar ca nu sunt noi.

| RAY a răspuns (pentru cristi202):

Un bmw de acuma 5 ani sau o dacie noua?

| sonia7026 a răspuns:

Calitatea scade odata cu purtarea.Deci da, este o diferenta

| akka4 a răspuns:

Acum depinde si ce haine cumperi de la SH. calitatea este aceeasi. singura diferenta este ca cele din SH sunt purtate iar cele din mall sunt noiwinking

| RAY a răspuns:

Anonim diferenta sta in faptul ca sunt in mall ce calitate frate numa faptul ca sunt acolo se plateste chirie, intermediari, haine contrafacute, proasta calitate, astea sechand macar sti ca au fost purtate deci ai o garantie

| vladutzzza2 a răspuns:

Are dreptate sonia_7026, insa unele sunt chiar foarte bune, adica mai pot fi purtate!