| Iustiina a întrebat:

He TPU, ce simtiti cand va ganditi la sfarsitul lumii? ce creeti? credeti ca este chiar in 2012? Eu ma gandesc la tot ce e mai rau...cum sa fac sa nu gandesc asa?

2 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Oameni buni sunteti bolnavi! TOTI!
Prin 2000 : SFARSITU' LUMII!
In 2006: aiureala cu numarul diavolului, 666, cand imi cumpar o casa fac cumva sa am adresa aiahee hee
Acum vine 2012 si murim! Vine nu stiu ce planeta si ne face praf, ia foc.ceva.Mai e si faza cu calendarul Mayasilor. Bai oameni buni v-ati gandit ca poate a murit cel ce facea calendarul? Sau ca NU AU MAI AVUT CHEF sa faca acest calendar? Sau ca...au ramas fara hartie?laughing
Eu atat iti spun draga: chill. nu o sa moara nimeni in 2012 pentru ca e sfarsitu' lumii.
Ei bine macar atat: din toata panarama asta a iesit un film bunlaughing

| princess13 a răspuns:

Poii simplu eu imii dau seama dupa un singur lucru ca nu se va intampla nimic gandestetee cand anutaa la tv ca tot asa va veni aiaa cu gaura neagra...chatterbox funda?