| ciufiXXXXXX a întrebat:

Heeeeelp! hei prietenio pe maine trebuiesa scriu o sceneta de craciun sa fie doar ceva amuzant: de ex "de craciun trebuie sa iertam" si cineva exagereaza chestia asta intr-un mod haios "ilariant-da si mie"...plzzzz ajutati-ma... funda normal:X:X:X

1 răspuns:
| gaabry33la a răspuns:

Cauta pe net...sau fa niste personaje nebune sau care sunt analfabete si cu toate acestea ei cred in Craciun si in nasterea lui Hristo pe cand ceilalti cu diploma nici nu isi aduc aminte cand e Craciunulbig grin