| Aleeee95 a întrebat:

Heeeelp. Am nevoie de ajutor, si de raspunsuri serioase. Adică, acum cateva zile i-am trimis o cerere de prietenie unui amic, şi mi-a dat accept. Apoi a doua zi, nu mai il aveam, i-am trimis din nou o cerere si a zis ca nu a primit-o. Apoi a zis el, că e mai bine să imi trimită el o cerere, si mi-a trimis.o...Deci? Ce are facebook`ul? Ati patit?

Răspuns Câştigător
| EvilThoughts a răspuns:

Da,mi s-a intamplatwinking...cred ca au avut niste probleme.isi va reveni.