| GhostBehindTheDoor a întrebat:

HEEEEYY! Iti poti vopsi parul cu altceva decat cu vopsea sau nuantator? Vreau sa imi fac suvite (diverse culori) dar sa nu fie permanente, cand ma spal sa se ia... Daca exista asa ceva...Imi ziceti si mie cum se numeste, unde se gaseste asa ceva si cum se foloseste?happy FUNDA!

Răspuns Câştigător
| JustMusic a răspuns:

Exista spray colorant pentru par e in jur de 10 lei, diferite culori si se duce la prima spalare se aplica in functie de firma unele pe parul umed altepe pe el uscat., sau sampoane colorante care dureaza cam pana la 8 spalari.

3 răspunsuri:
| byby34 a răspuns:

Nu exista acel ceva pe care il cauti! FUNDA?

| RalucaPuca a răspuns:

Albastrul de metil se duce pe la vreo 2-3 spălări, în plus ţi-ar sta bine.happy

| deyux_5296 a răspuns:

Daca nu vrei vopsea nici noantator, poti incerca albastrul de metil. Dar iti vei face suvite albastre!