| Prigat10 a întrebat:

Heeei. Ce ii pot cumpara prietenei mele de martisor? Help me pleasebig grin

3 răspunsuri:
| Sunnyツ a răspuns:

O masina [ sigurat bmw ] + o casa [ d`aia cu 20 de camere ] + vreo 200-250 de lacuri de unghii cred ca ajung [ d`alea de firma bineinteles ] si ceva bratari, lanturi [ aur alb! e sexy! ] Esti idiot? Este prietena ta, nu noi trebuie sa-i gasim cadou. I-ai orice, dar daruieste-il din suflet. Te-ai gandit vreodata ca un singur trandafir rosu este suficient? O dovada de iubire...

| Prigat10 explică (pentru Sunnyツ):

Vreau ceva care sa tina, cand se uita la el sa zambeasca.Nu o floare.

| MonsterBunny a răspuns:

Ar fi frumos o pernuta in forma de inima pe care scrie ''I love you'' sau daca ai putea un obiect cu fata ta pe el. Sau pur si simplu o mica statuie, glob etc...cu o mica funda legata pentru ca, bineinteles este simbolul de martisor. Bafta in cautarea unui lucru potrivit