| Todor_Melisa_1999 a întrebat:

Heeei! Exercițiile pentru gușă funcționează? Aș vrea să încep niște exerciții și masaj pentru înlăturarea ei și nu știu dacă o să funcționeze. Dacă chiar merge, în câte săptămâni scap cât de cât de ea? Fundaaaa

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cand slabesti, slabesti unde vrea oeganismul punct

| SergiuBoss11 a răspuns:

Nu,nu exista exercitii pentru gusa.
Stiu ca era o problema hormonala care avea ca simptom cresterea gusii.
http://www.sfatulmedicului.ro/Afectiunile-tiroidei/gusa-tiroidiana_9987
sau poate esti doar una din fetele vesnic nemultumite de aspectul fizic, iar problema ta este de natura psihologica.

| YukixYuki a răspuns:

Nu merg, daca vrei sa scapi de ea atunci trebuie sa mai slabesti, oar daca nu poti sa mai slabesti inseamna ca asa constitutie ai.

| Todor_Melisa_1999 explică:

Eu sunt slaba, deci nu am ce sa slăbesc, dar parcă am putina gușă și vreau să scap de ea. Tot văd pe internet o grămadă de exerciții zi nu stiu daca funcționează...