| darts01 a întrebat:

A încercat cineva exercițiile de jelquing pentru mărirea penisului? as vrea să știu dacă funcționează.

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Manierele, igiena ireprosabila si tandretea, rabdarea, know how-ul si altruismul fac mult mai multe "minuni" decat orice alte exercitii. Plus ca, se cunosc destule cazuri cand el se bazeaza pe marime, intra si termina aproape instant, ca iepurasul si fata nu ramane decat cu senzatia ca a fost ceva pe acolo, daca nu o si doare, in lipsa unui preludiu adecvat, si mai ales daca nu are experienta!

| Necunoscut112 a răspuns (pentru PsihoSex):

Si daca ai un penis minuscul crezi ca satisfaci vreo fata? Si daca ai o marime corespunzatoare nu inseamna ca nu poti fi tandru, educat, rabdator etc.

| PsihoSex a răspuns (pentru Necunoscut112):

Si daca are un penis minuscul, trebuie sa invete sa descopere Punctul G, sa stie sa il stimulezre si sa isi satsifaca partenera! Plus ca mai exista si gratificatia orala, care, pentru foarte multe fete cu alte probleme, precum virginitatea si ignoranta, figuri, etc, poate rezolva satisfacator fata/femeia!
Eu nu am spus ca daca ai o marime corespunzatoare nu poti fi tandru, etc. Trebuie sa inveti sa citesti mai atent/a si sa intelegi corect ceea ce citesti - o problema pe care specialistii in educatie o semenaleaza tot mai des! -
Poti fi si sa nu stii cum sa o faci efectiv, ca sa fie Bine! sau, poti invata, ca doar nimeni nu se naste cu toate gata invatate la purtator!
Ia verifica-te, care dintre parinti te-a invatat ceva Essential despre relatii si sex?!

| Necunoscut112 a răspuns (pentru PsihoSex):

Am precizat in comentariile anterioare ca desi are o inaltime de aproximatix 1, 80, are anumite parti ale corpului subdezvoltate, precum degetele si palmele, piciorul, limba, penisul, testiculele, asadar, prin sex oral, cu ajutorul degetului sau prin penetrare propiu-zisa...nu ma poate satisface, iar sa foloseasca vibrator sau alte jucarii sexuale mi se pare total aiurea si probabil s-ar simti si el foarte prost. Suntem de putin timp impreuna si nici nu am reusit sa discutam despre asta.

| PsihoSex a răspuns (pentru Necunoscut112):

Nimeni nu e perfect! Foarte multe persoane au mici disproportii ale unor parti sau membre.
Se pare ca esti foarte tanara si inca nu stii destule. Un barbat care are anumite probleme, cum spui tu, daca invata ce si scum sa faca, si mai ales o face cu pasiune, prin sex oral te poate aduce in al 9-lea cer! Asta cu condtia sine qua non ca tu sa fi relaxata, dornica, sa ai incredere in el, sa dialogati sincer, si sa il ghidezi, atunci cand e nevoie, pentru ca fiecare fata/femeie are alte ritmuri de stimulare clitoridiana!
Nu fa confuzii aiurea, ca eu nu sunt vreun junior imberb care nu stie ce si cum.
Daca ai sa fi intelegenta, ai sanse sa il capacitezi si inveti s ate satisfaca cum, foarte probabil nici un altul nu o va face, pentru ca el e constient de imperfectiunie lui!
Cei reusiti, plini de ei si cu figuri, foarte rar stiu sa se poarte frumos si sa satisfaca cu adevarat o fata/femeie! Pentru ca, a stii si a putea sa satisfaci o femeie presupune o doza destul de mare de altruism, ceea ce e din ce in ce mai rar gasibil la barbati.
Success!

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar daca si doar dupa ce vei incerca si tu metoda respectiva, vei ajunge la concluzia ca NU exista metode reale si eficiente de marire a penisului. Pana una alta poti sa incerci si.....mult succes!

| T0T a răspuns:

Asta e, nu toți se nasc norocoși, obișnuiește-te cu ideea.

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| DanyD33 a răspuns:

Functioneaza. Este nevoie de consecventa. Cel putin 2 luni ca sa poti sa spui ca ai 'incercat'.
In acelasi timp iti recomand sa citesti si celelalte raspunsuri, chiar daca multi vorbesc in conditiile in care nu au incercat asa ceva, insa raspunsurile sunt valoroase pentru ca sexul este mult mai mult decat penisul si dimensiunea lui.
Ia in considerare ca dimensiunile penisului normal nu au treaba cu ce vezi in filmele pentru adulti.
Mai ia in considerare ca sunt fete cu vaginul foarte scurt si/sau foarte stramt. Si pentru ele este nevoie de un penis pe masura.winking