| EmylyaEmy a întrebat:

Heeei! Luni si miercuri am simulari pentru clasa a 11-a. La romana as vrea sa incerc pentru ca in subiecte se regasesc opere care ne trebuie la bac, insa la istorie nu vreau sa merg pentru ca este de invatat mult si degeaba pentru ca materia de anul asta nu coincide cu cea de anul viitor(intr-o mica masura poate).

Intrebarea mea este daca as crea probleme dirigintei sau mie personal(in afara de comentariile profilor) daca nu ma prezint la simulare.

Răspuns Câştigător
| MyChemicalRomance a răspuns:

Nu se creaza nici o problema nimanui. Doar te vor intreba de ce si din astea, iar pe foaie va scrie ABSENT atata tot happy
Bafta!

| EmylyaEmy explică (pentru MyChemicalRomance):

Mersi frumos de raspuns! happy

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Prezenţa la Simulare NU este obligatorie!

Totuşi, din moment ce Simularea se susţine în timpul orelor de curs, în cazul în care NU ai o Adeverinţă medicală pentru data respectivă, te poţi "trezi" cu nişte absenţe!
Alte "sancţiuni" NU ţi se pot administrawinking

Nu ai cum/de ce să creezi probleme nimănui happy

Toate cele bune!

| bursuc001 a răspuns (pentru bursuc001):

Vezi detalii despre Simularea de la Română în răspunsurile pe care le-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......ista-vreo/