| Maiabsolutcavodka a întrebat:

Heei! Am auzit ca vom lua vacanta de iarna pe 14 decembrie. Poate sa imi spuna cineva concret? Am citit si eu pe net si am auzit la radio, dar la scoala nu ni s-a spus nimic thinking

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru o bună informare intră aici: www.edu.ro
Pa, pa.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Luam vacanta de pe 22 Decembrie pana pe 3 ianuarie.

O seara placutahappy

| emaalexandra97 a răspuns:

Ne-a zis astazi la scoala, ca sigur 100%, vom lua vacanta pe 21 decembrie, pana cand, nu stiu sigur, dar stiu ca va fi sigur de 1 saptamana

| Ionutz a răspuns:

In 22 luam vacantabig grin

| alexutu001 a răspuns:

Noua ne-au zis ca luam vacanta pe 21 decembrie pana pe 4 ianuarie dar la tv am auzit ca minstrul ar vrea sa o prelungeasca cu inca o saptamana ca sa prindem toate sarbatorile de iarnabig grin bineinteles daca o mareste cine stie din ce vacanta ne iastraight face

| xoxxxoooxo a răspuns:

Luam vacanta pe 22 decembrie

| TheCoon a răspuns:

Poi.vacanta de iarna se ia pe 21 Decembrie.Marti.Adica mai mergem Luni si Marti la scoala, iar Miercuri deja e vacanta.Stiu ca e o porcarie mare de totoh go on. Oricum cine D-zeu mai merge luni si martistraight face

| euuuuuuuuuu a răspuns:

Vacanta de iarna se ia pe 22 decembrie si dureaza pana pe 4 ianuarie. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca daca o sa avem o saptamana in plus ne va taia din aia de vara si o sa terminam scoala prin 20 iunie...