| CaptainPanda a întrebat:

Inainte de vacanta de Craciun(iarna) o sa avem saptamana altfel? Eu am auzit la mine la scoala ca s-ar putea sa exista una ca asta, altfel de ce ne-ar fi spus diriginta ca putem merge la bowling?

Răspuns Câştigător
| PopAdrian a răspuns:

Saptamana altfel este in semestrul 2, prin martie/aprilie. Saptamana viitoare unele scoli o sa faca un targ de Craciun, probabil de-aia v-a dat liber.

| CaptainPanda explică (pentru PopAdrian):

Multumesc! si apropo draguta pozawinking

3 răspunsuri:
| r3laxX a răspuns:

Nu nu este.

| china112 a răspuns:

Saptamana altfel este de pe 7 pana pe 11 aprilie... big grin