| Daiana90 a întrebat:

Heei.as vrea niste propuneri despre locul unde as putea sa imi tin majoratul...sunt foarte confuza,nu stiu daca sa il tin,prieteni prea multi nu am, dar totusi e majoratul si nu as vrea sa il las sa treaca chiar asa de nesimnificant. voi ce idei aveti? big grin

Răspuns Câştigător
| aliceinchains a răspuns:

Eu nu mi l-am făcut, nu văd rostul. Plus, cu banii ăia poți să-ți cumperi multe alte chestii. Depinde, dacă inviți doar câțiva prieteni sau poți invita clasa... și cine vine, vine.
Eu la toate majoratele la care am fost, așa s-a întâmplat... din 30, uneori au venit aproape toți, alteori 20 ori mai puțin. Poți să te duci la o cafenea, să dai ceva de băut, eventual și tort. Sau, majorat cap-coadă, la un restaurant. Sau la un club, dai câte o vodkă cu suc și gata laughing. Baftă!

1 răspuns:
| Danysan a răspuns:

Poti sa inchiriezi un club -asa o sa ai amintiri palcute.O sa faci mare impresie.Si o sa cresti in ochii prietenilor.Cel ami oki e sa fie ceva ce tu iti doresti. Depinde si de caracterul fiecaruia.