| anonim_4396 a întrebat:

Heei, avand in vedere ca maine e valentine's day, vreau sa-i iau celei mai bune prietene ceva. Nu aveti idee ce i-as putea lua?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Miina a răspuns:

Buna.
Sunt lantisoare/bratari/inele de acelea cu "Best friend forever"
I-ai unul din acelea. Ii vor placea mult! Bafta!

2 răspunsuri:
| Lucian_Enache_1992 a răspuns:

In principiu daca trebuie sa ii iei ei, inseamna ca nu aveti prieteni niciuna. niste jucarii sexuale ar fi probabil bine primite happy. dar totusi acum vorbind serios, sa nu.i iei chestii cu love ca nu sunteti lesbiene (sau cine oi fi eu sa-mi dau cu parerea.thinking). i.ai ceva de care are nevoie, sau o sa.i faca placere. I-ai o cana cu un mesaj sau. nici nu stiu, o esarfa. laughing n.am prea muta inspiratie seara asta.

| InnocentLoovee a răspuns (pentru Lucian_Enache_1992):

Nu inseamna neaparat asta. laughing Inseamna pur si simplu ca mi-e cea mai buna prietena si e normal sa-i iau ceva. Cat despre jucarii sexuale, probabil era o gluma, probabil nu, nu conteaza. Eu n-am pus intrebarea asta sa faci misto thinking Daca n-ai inspiratie nu trebuia sa scrii. Anyway, multumesc de raspuns. ^^