| GeorgianaDiaconu a întrebat:

Heei :*:* Din noulaughing Daca ma baga in seama mereu, ma cauta chiar si cu cele mai stupide chestii, glumeste erotic dar in acelasi timp bine crescut..credeti ca are vreun rost relatia? Ma place?

Răspuns Câştigător
| GalwayGirl a răspuns:

Heei!
Intrebarea potrivita nu este daca merita relatia, ci daca tu vrei sa existe aceasta relatie...
Nu poti cere cuiva sa aleaga in locul tau!
Daca tie iti place si te simti bine in prezenta lui atunci inseamna ca trebuie sa fi impreuna cu el daca asta iti doresti, nu trebuie sa ceri parerea tuturor.Nu trebuie sa iti pese de ceea ce cred ceilalti...
Daca face acele lucruri pe care le-ai enumerat mai sus, este evident ca te place si ca isi doreste ceva cu tine. Daca nu ar fi interesat de tine nu te-ar i cautat pentru acele mai stupide motive...
Atata timp cat are o limita pentru acele "glume erotice", eu zic ca este ok
Totul depinde de tine ...Nu trebuie sa fie ceva mecanic, adica sa fi impreuna cu respectivul doar pentru ca iti zice cineva, sau doar pentru ca el te place pe tine.
O relatie trebuie sa existe doar daca existe sentimente reciproce.
Dragoste cu sila nu se poate!

P.S. Incearca sa alegi cu inima, fii increzatoare, dar in acelasi timp sa fi si rationala, sa nu te lasi cu totul dusa de val.

| GeorgianaDiaconu explică (pentru GalwayGirl):

Mersi mult! O zi buna! :*:*

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca glumeste erotic, inseamna ca nu este bine crescut, dimpotriva, denota un om interesat doar de sex si atat.
In general, asemenea oameni nu iubesc, daca nici macar nu va cunoasteti bine, nu sunteti prieteni, si el a inceput cu glume erortice, este foarte calr ca tinta lui este doar sexul si atat.
Nu, asemenea relatii nu merita nici macar incepute, pentru ca nu duc decat la despartire foarte curand dupa ce incep, el avandu-te si parasindu-te dupa aceea.

Tine minte ce-ti spun acum:
Nici un barbat serios si indragostit de pe fata pamantului, care vrea sa cucereasca o fata, intr-un mod sincer si ororabil, nu va apela la flume erotice!

| GeorgianaDiaconu explică (pentru Violleta2022):

Ai cea mai mare dreptate, mi-a fost profesor.Ne cunoastem de ceva vreme, cand ne vedeam zilnic la scoala glumeam la fel, dar nu glume de genul..si este tinerel, nu e o diferenta prea mare.Mersi mult! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este evident că te place laughing dacă are vreun rost? Numai tu stii asta.