| anonim_4396 a întrebat:

Heei, hei TPU! Am nevoie de niste exercitii pentru dezvoltarea musculaturii fundului (pentru un fund bombat). Am inteles ca genoflexiunile sunt bune, alte exercitii? Funda! happy
P.S.: Sunt fata.
Fara batjocura!

Răspuns Câştigător
| anonima2311 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=SmcLB9ObdOM
poftim. Uita-te aici, sunt pentru fund.
Sau, pilates: https://www.youtube.com/watch?v=xaKI1ni0soY

2 răspunsuri:
| Alllllexandra a răspuns:

Intra pe google si scrie fitnessblender.com si acolo gasesti tot ce vrei tu si functioneaza rapid, te asigur, am incercat pe propria piele.

| anonima2311 a răspuns:

Cauta pe google"squats". Genoflexiunile de genul asta sunt pentru fund, nu cele simple.