| rebbe95 a întrebat:

Heei.
Imi spuneti va rog si mie ceva descrieri de poze. in engleza sau ceva?. Multumesc.

1 răspuns:
| giulia224 a răspuns:

Daca e vara every summer has a story sau nobody is perfect but i'm nobody sau chica loca sau she can love you good but i can love you betta sau See i know what`s up papi, i`m a loca in a sexy body and i know that you wanna party, the kinda party that we both know! sau zambetul se asorteaza cu orice sau simplitatea e cea mai buna fosrma de ezprimare! funda?\