| AlinaMr a întrebat:

Heei. :] Sunt bruneta ^^ si vreau sa-mi fac suvite. :] m.am gandit la albastre sau verzi. un sfat ^^
Funda! ^^

Răspuns Câştigător
| MyChemicalRomance a răspuns:

Hey...eu mi-as face verzi, mov sau roz daca as avea parul tau. eu is blonda si saptamana viitore imi fac suvite roshii

5 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

O sa arate foarte urat, mai ales daca nu te decolorezi inainte.
Eu as zice sa-ti faci un rosu aprins, la breton[daca ai], iar daca nu, la varfuri si in jos.
Bafta

| Aηηy a răspuns:

Albastre :X:X, daca ai ochi albastri si verzi daca ii ai verzi.winking

| Alecssa a răspuns:

Verzi! Dar asta depinde si de preferintele tale. Deasemenea ti le poti face de un rosu aprins. NoROCK!

| Beibitza a răspuns:

Verzi se vad mai frumos pe parul brunet big grin

| ftchandrei a răspuns:

Lasa parul asa este mai frumos cand e natural