| FuckNormality a întrebat:

Hei cum sa-mi conving mama sa ma lase sa-mi fac suvite verzi albastre? :d funda vreau orice rugaminte sad

Răspuns Câştigător
| catalingrad2012 a răspuns:

Mama, te rog frumos, macar de data asta fa asta pentru copilul tau, pentru mine. Spune-mi cu ce-am gresit? Promit ca totdeauna ma voi comporta frumos si te voi asculta, dar macar de data asta lasa-ma sa-mi fac cea ce-mi doresc, sa experimentez, caci copilaria va zbura si nu voi mai apuca sa fac atat de multe lucruri in interes personal

10 răspunsuri:
| nico98 a răspuns:

Deci si eu am vrut sa imi fac o suvita. Mi-am facut una blonda...Cum am rugat-o eu pe mama thinking pai i-am zis cam asa,, Te rog frumos... uite invat bine la scoala iau 9 si 10 si imi faci una putin mai in spate incat daca vrei pot sa o ascund(bine cand nu e mama prin preajma o scot la inantare), te rog frumos,,. Sper ca te-am ajutat.happy

| Crucified a răspuns:

Roag-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai zi cati ani ai.

| DWDT a răspuns:

Daca ai 13-14, hai sa spunem 15 ani poti sa-i spui ca ai note bune, ca niciodata nu i-ai cerut nimic atat de important, ca nu patesti nimic si ca o poti ascunde

| IAmAFreak a răspuns:

Mama, te rog mult, mult de tot. Am fost intotdeauna cuminte, iau note bune. Te rog mamicuto, nu-ti mai cer nimic niciodata. Te rog, toata lume face asta, putem mege amandoua. Haide mami, te rog mult, mult de tot!
Poate merge, mai sti?!

| MaNDwN a răspuns:

Deci 1 la mana. cati ani ai? 2 la mana, povesteste putin despre maicata sa vad ce scuza putem inventa.

| Norvegianul a răspuns:

Fa-ti suvitele si dupa vino acasa. N-o sa poata sa-ti faca nimic dupa ce faptul e implinit, probabil doar sa te certe.

| BlackStar27 a răspuns:

Buna! O rogi frumos si spui ca nu patesti nimic daca faci suvite. Depinde ce varsta ai.

| iRoby a răspuns:

Ii spui ca e la moda si pana si doamna voastra directoare poarte si ca va cere invatatoarea.

Răspuns utilizator avertizat