| Lămâia a întrebat:

Heei! Vreau să-mi vopsesc vârfurile în curând, dar chiar nu știu ce culoare să aleg.Sunt brunetă cu ochi căprui și am tenul destul de deschis la culoare. Aștept sugestii, mulțumesc! happy

Răspuns Câştigător
| QVictorya a răspuns:

Eu cred ca ar fi mai la moda culoarea hacki, sau un violet-rosiatic, dar sa fie cit mai colorat si interesant

5 răspunsuri:
| AlexandraSmiley a răspuns:

Pai de ce sa te vopsesti daca nici nu stii cum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine lasati-le asa, de la mama natura.N-are rost sa strici bunatate de par brunet, doar pentru un capriciu.

| Lămâia explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc,o să țin cont de asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lămâia):

Cu placere.Da si tu funda/vot.

| xHappyCloudy a răspuns:

K galben ti-ar sta bine, o sa iti scoata in evidentza ochii ( verde si galben sunt culori apropiate ) :]