| Carina12345 a întrebat:

Heeii
Mâine am istorie. Frate, urăsc istoria... știu că nu e grea, dar la ce predare avem noi mi se pare un infern. O facem cu un prof care nu ne explică absolut nimic, doar ne pune să scriem lecția din manual. Partea proastă nu e asta, ci faptul că la ascultări ne pune s-o zicem exact ca în carte. Dacă nu o spunem așa, ne întreabă de ce schimbăm propoziții. Pur și simplu m-am săturat să tocesc o materie de care CHIAR nu am nevoie. Aș vrea să copii, ținând cont de faptul că el nu ne dă teste, doar ne ascultă. Dați-mi vă rog frumos niște metode de copiat la ascultare! Mersi

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Nu poti doar daca reuseste colegul de langa sau din spate sa-ti mai sopteasca cate ceva.

2 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Nu poti copia, pune-te si invata

| 6Anonim9 a răspuns:

Maine e cerc pedagogic deci șezi acasa.winking
La oral nu poti copia decat daca te lasa sa stai in banca si rogi un coleg sa manevreze caietul. Mult succes!