| Lovelyx3Friendly a întrebat:

Niste metode de copiat la teza la istorie?
Funda!

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

Poate ca cel mai bine are fi sa invetirolling on the floorDar totusi.
Sau eu am facuutblushingniste foi mari.pe care am scris subiecte. Apoi m`am uitat prin jurul meu ca sa pot sa "prind" momentul si sa scot foaia pe masa.Iar astia credeau ca e ciorna.
Sau poti sa pui niste foi sub fundul tau.adica pe scaun.
Sau.sa te ceri la baie zicand ca ai o problema f urgenta.[mai ales daca esti fatablushingsmug... sper sa intelegi la ce ma refer].iar apoi stii continuarea cu baia. Poti sa suni pe cineva sau sa ai niste foi sau sa ai un prieten care iti arata cartea de romana, mate.dpn la ce dai.
Sper ca tsi-am fost de ajuutor

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Telephone

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Nici să copii nu ştii. Uite câteva sfaturi.
-Scrii, da, pe telefon ce nu ştii.
- Scrii pe o hârtiuţe şi bagi în buzunarul interior de la sacou /dacă ai/.
-Iţi pui caietul, dacă ai cum, cumva ca nimeni să nu vadă. Şi iei din el.
Dar totuşi de ce nu înveţi?
Asta mi se pare absurd.
Baftă.

| Lovelyx3Friendly explică (pentru χZαнαяєℓ):

Stai linistita ca stiu cateva metode, dar am pus intrebarea de curiozitate, oricum am invatat dar in caz ca uiti ceva si pierzi 2 puncte.merita sa ai de rezerva la tine o copiuta

| DeliaMarius a răspuns:

Scrii pe telefon ce e mai important si il tii in maneca. daca nu ai voie cu tel, scrii pe o foita...