| Alexandra_Alia_1999 a întrebat:

Heeiii, deci nu-mi amintesc numele unui anime in care era vorba despre un baiat si o fata care erau membrii unui club de pictura (ei erau singurii membrii ai clubului) fata il placea pe el si el era obsedat de fetele 2D si aveau un supervizor ( sau ce era el ) care toata ziua dormea pe o canapea ( nu stiu mai multe detalii am vazut doar 3 episoade). Daca stiti cum se numeste anime-ul va rog frumos sa-mi spuneti

Răspuns Câştigător
| deluxekuma a răspuns:

Cred că este Kono Bijutsubu ni wa Mondai ga Aru!, nu m-am uitat la el dar îmi amintesc că era vorba de un club de pictură. Sper că te-am ajutat!

1 răspuns: