| Maty2000 a întrebat:

Heey! Am tot auzit ca sezonul 4 (acesta) este ultimul sezon din Pariu cu viata. E adevarat? Cel mai complet raspuns primeste funda!

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Serialul functioneaza numai daca are audienta.Se va prelungi cu siguranta daca este urmarit si popular... daca nu, nu mai rezista inca un sezon.Dar se pare ca are succes, deci...

| Deeedde a răspuns:

Pana acum sunt doar zvonuri. Nu se stie nimic sigur, dar daca stam sa ne gandim la cata audienta a avut nu prea cred! Sper ca te-am ajutat.