| sandutza12 a întrebat:

Sezonul 4 din pariu cu viața este ultimul sezon?

Răspuns Câştigător
| Badgirl117 a răspuns:

Din pacate da! sad
Pariu cu Viata Sezonul 4 Ultimul Episod

Ultimul episod din acest serial este unul destul de frumos, cu foarte multe impacari bruste si foarte multe momente frumoase. In acest episod, toate lucrurile s-au pus la punct si tinerii au ajuns sa fie din nou fericiti si lipsiti de griji si probleme.

In primul rand, cuplul format din Andrei si Ioana s-au impacat, cei doi formeaza din nou un cuplu, aceasta este probabil cea mai importanta veste.
In al doilea rand, Vlad a inceput din nou sa cante. Dupa o scurta vizita la scoala, in locul unde amicul lor, Razvan a decis sa-si puna capat zilelor, Vlad a scapat de acel blocaj si a cantat din nou.

8 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Buna.
Da, sezonul 4 este ultimul. Chiar observasem in ultima vreme multe persoane revoltate de chestia asta O.o
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Primu episod a fost pe 12 septembrie 2011.
Si serialu s-a incheiat pe 5 iunie 2013.

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Pariu cu viata s-a terminat.

| ReusxD a răspuns:

Salut. acesta este ultimul sezon din Pariu cu Viaţa!

| BlackRaven45 a răspuns:

DA. Sper sa nu mai inceapa!

| SimpluAndrei a răspuns:

Da :o

| MissPinkPurple a răspuns:

Pariu cu viata s-a terminat de tot, nu mai incepe alt sezon