| Narcissa a întrebat:

Heey,
Cine imi poate spune cum setezi culorile la photoscape?
Funda pentru cel mai bun si explicit raspuns love struck

Răspuns Câştigător
| Andreea_2874 a răspuns:

Buna! Pai te duci acolo sus la Editor, si pui o poza acolo. apoi mergi acolo la Bright, color si vezi tu optiunile care-ti plac big grin. Sau te duci la Filter -> Film effect si alegi care-ti place de acolo.
Sper ca te-am ajutat cu ceva. Succes :*.
Fundita? big grin

1 răspuns:
| Tedi_5070 a răspuns:

Buna
:*
Paii acolo jos sub poza apar mai multe chestii.
Tu dai clik pe obiecte.
Apoi dai la T`ul acela mare, scrii textul iar apoi setezi cu ce scris scrii, cat de mari sunt literele si langa apare o casuta neagra dai clik pe ea si o sa-ti apara mai multe culori, care iti place dai clik pe ea si gata!
S`a setat culoarea:X:X!
Funditablushing?batting eyelashes