| IForgotMyNameAgain a întrebat:

Heey TPU! Am nevoie urgenta de niste licee din jud. Mures (bune) care sa aiba profilul filologie, dar nu cu engleza intensiv! Multumesc mult! Funda happy

3 răspunsuri:
| IForgotMyNameAgain explică:

Nu vreau toate liceele:p. Vreau doar sa stiu cele care au profil filologie, dar nu cu engleza intensiv happy

| C0L0R a răspuns:

Hey,aici sunt toate liceele din jud. Mures http://admitereliceu2012.com/......MURES.html sper ca te-am ajutat :)

Funda? :d

P.S. Sunt Colorat :)

| DarkAngel95a a răspuns:

Depinde din ce oras esti. Daca esti din Targu Mures iti recoman Papiu sau Unirea. Sper ca te-am ajutat